Kvalitní vodotěsné pásky akrylové lepidlo Box balení domácí kancelář

Kvalitní vodotěsné pásky akrylové lepidlo Box balení domácí kancelář

Šen-čen Chengxing balení & Material Co., Ltd je jedním z nejlepších výrobců pásky barevné, Vítá vás dovážet levné barevné pásky z naší továrny. Rychlé detaily materiál: BOPP použití: těsnicí lepicí stranu kartonu: jednostranný lepidlo: akrylové lepidlo typ: tlak citlivé funkce: vodotěsné...

Podrobnosti o produktu

Bopp pásky výrobci se s vámi podělit o znalost bopp těsnící pásky.

S inovační technologií byl aktualizován Bopp těsnící páska výrobní zařízení. Výrobce těsnící pásky bopp vyškolila mnoho odborníků, techniků a kvalifikované operátory. Technologie bopp těsnící páska produkce byla neustále zlepšila a aktualizována. To se stalo více zralé. BOPP těsnicí páska je non jedovatý, bez chuti, šetrné k životnímu prostředí, lehká váha, nízké náklady, atd. Je to široce použitelné pro různé těsnění, balení, lepení, pevné části objektů, atd. Je to nepostradatelný obal výrobku pro průmyslovou výrobu.

V silně konkurenčním trhu naše společnost nadále postupovat vpřed a poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní a zvýhodněné výrobky, který získal uznání mnoha zákazníků. Těsnící pásky Bopp může být potažen všechny barevné pásky dle požadavků zákazníka vyhovět potřebám více uživatelů. Naše firma především vyvíjí a vyrábí průhlednou pásku, barva těsnicí páska, tisk těsnicí lepidlo, bopp, těsnící pásky, atd. Vítáme zákazníky přijít konzultovat a nákupu!

Rozvoj odvětví těsnící páska je úzce souvisí tržní poptávka po pásku výkonu. Pokud chcete vědět aplikace vyhlídky bopp těsnící pásky, nebo pokud chcete vědět široký trh bopp těsnící pásky, pak bychom měli věnovat pozornost Bopp těsnící páska trhu, následuje krátký úvod na trh bopp těsnící pásky.

Co je to tržní vyhlídky těsnící pásky bopp? S vývojem doby, bopp, těsnicí páska se široce používá v kartonových obalech, náhradní díly, oprava, předměty denní potřeby, ostré, vazba objektu a tak dále. Takové rozsáhlé použití vytvořila široký trh pro bopp těsnící pásky. Stručně řečeno tržní vyhlídky bopp těsnicí páska je velmi široká a mnoho odvětví jsou neoddělitelné od něj. Dle současného trendu je povinen mít vyhlídky na dobrý vývoj.
Q: jak mohou balicí pásku dělit podle surovin?

 

A: to se dělí na páskování pp a pet vázací pásky.

 

   


Q: balení pásky vytisknout logo?

 

A: pp popruh lze vytisknout logo. Je doporučeno použít barvu na dvě barvy. Vázací Pet pásky mohou být vybraná barva, ale logo nelze vytisknout, protože pet popruh má hladký povrch.    

 


Co je to tržní vyhlídky na pásku? S rozvojem elektronického obchodu na pásku je široce používán v balení kartonových obalech, náhradní díly, předměty denní potřeby nebo ostré předměty. Takové rozsáhlé použití vytvořil rozsáhlý trh pro pásku.

 

V souhrnu víme, že vyhlídky na pásku trhu je velmi široká, a mnozí výrobci jsou neoddělitelné od ní, zejména odvětví e-commerce. Velmi závislé na použití pásky. Když použijeme pásku, je vyvýšený okraj. To je velmi běžný jev. Ve skutečnosti bez ohledu na to, jaký druh pásku používáme, více či méně se to stane. Co je příčinou tohoto jevu?

 

Za prvé lepicí páska není dostatečně rychlé. Někteří výrobci podřadné pásky mají velmi malé lepící páskou a dokonce i non lepivými podmínky, tak zvolte pásky vybrat lepkavá. Nebo popisovací stroje tlak není dostatečný. To je především problém, který nastává během výrobního procesu, tak při stisknutí pásku, je nezbytné pochopit odpovídající tlak tlakový válec a vyberte vhodný spojovací materiál. 
Q: je vyšší pp balení řemen, tím lépe?

 

A: tahání je třeba vybrat ten správný. To není vyšší, tím lepší. Potřebujete zabalit více zboží a vyberte si kolik tažnou sílu.

 

BOPP film pásky je velmi důležité, flexibilní obalový materiál, široce používané v chléb, oblečení, obuv a další balení, Bopp pásky výrobci shrnout své specifické výhody a nevýhody.

 

BOPP film je široce používán. BOPP film je bezbarvý, bez zápachu, bez chuti, non jedovatý a má vysokou pevnost, rázovou pevnost, tuhost, houževnatost a dobrý transparentnosti. BOPP film má nízkou povrchovou energii, dobrý tisk přizpůsobivost a mohou být vytištěny v barevné získat krásný vzhled. Proto se často používá jako vrchovým materiálem pro kompozitní filmů. BOPP film je také nedostatečná, jako například snadno akumulovat statickou elektřinou, žádné teplo sealability a sekundární slza síla je velmi nízká.

 

Po protažení je vyšší pevností BOPP film. Předpokládá se, že díky neustálé zlepšování výrobků technické vody Linyi pásky výrobců BOPP film pásky se objeví před námi v lepší pozici.


Dvojice:Těsnicí páska Samolepící večeře Clear Package Další:Lepící páska Silná Lepkavá Barevná multifunkční

Dotaz