Černá páska s lepící páskou

Černá páska s lepící páskou

Shenzhen Chengxing Balení & Material Co, Ltd je jedním z nejlepších výrobců barevných pásky, vítáme import levných barevných pásky z naší továrny. Rychlé podrobnosti Materiál: BOPP Použití: Kartonové těsnící lepidlo: Jednostranné lepidlo: Typ akrylátového lepidla: Tlaková citlivost: Vodotěsnost ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Rychlé informace

Materiál: BOPP

Použití: Utěsnění kartonu

Lepící strana: jednostranná

Lepidlo: akryl

Typ lepidla: citlivý na tlak

Vlastnost: Vodotěsný

Design Printing: Nabídka tisku

Místo původu: Guangdong, Čína (pevninská část)

Výrobce: Chengxing

Číslo modelu: Balicí páska Bopp

OEM: je k dispozici a jako vaše žádost

Barva: hnědá, krystalová, nažloutlá

Tloušťka: 0.035mm 一 0.070mm

Šířka: dle přání, normální: 45mm, 48mm, 50mm

Délka: dle přání, normální 50m, 66m, 100m


Rozdíl a použití obalové fólie a obalové fólie jsou různé

Stretch film a přilnavý film jsou druh nástroje, které se v dnešní době používají na mnoha místech, ale existuje mnoho lidí, kteří nedokážou rozlišovat mezi fólií a fólií, a dokonce i špatně pochopili. Podívejme se na fólii a zabalíme film. Jaké jsou rozdíly.

Nejdůležitější je, že obalová fólie je tenká a film je silnější. Konkrétněji je obalová fólie tlustá 0,015 a obalová fólie je obecně 0,03 nebo více. Někteří lidé mylně věří, že zábal filmu je špatná kvalita. Konzervační fólie, plastový obal je rozdělen na PE a PVC. Pe je trochu jako plastový sáček, materiál je levnější a taška z PVC sáčku vypadá jasněji. Druh domácnosti je obecně PE film, a supermarket balené čerstvé ovoce a zelenina jsou PVC. Jako strečový film je obecně nekvalitní PVC film. Pokud je zásobník příliš mnoho nebo není průhledný a světlý, nelze ho používat na balených pokrmech. Ve skutečnosti, roztažný film, zapletení, sílu a průhlednost. Nemůže se však používat k balení potravin plastovým obalem, transparentní, potravinářské a může být baleno do potravin. Síla Lashin je mírně vyšší a cena přilnavého filmu je drahá.

Stretch fólie se používá hlavně v průmyslu a plastový obal se široce používá k ochraně.

Fólie pro roztažení fólií, také známá jako elastická fólie, může být použita v samolepícím elastickém roztažném obalu samotného filmu a výrobek je těsně obalený viskoelasticitou povrchu fólie a použitou tahovou silou. Dosažte účel ochrany zboží.

Přilnavý film je jedním z obalových fólií, ale protože nevyžaduje tak vysokou samolepící vlastnost jako obalová fólie, používá se polyisobutylen v menším množství a polyisobutylen se používá hlavně ke zvýšení flexibility a samozhášivosti, lepivost produktu.

Plastový obal je druh plastových obalových výrobků běžně používaných pro lidi k udržení čerstvých potravin. Na trhu jsou tři druhy fólií. První z nich je polyethylen. Tento materiál se používá hlavně k balení potravin, jako je ovoce a zelenina, včetně polotovary, které nakupuje supermarket, jsou vyrobeny z tohoto materiálu; druhá se nazývá polyvinylchlorid, který může být také použit pro balení potravin; třetí je polyvinylidenchlorid, který se používá hlavně pro balení některých vařených potravin. Vzhledem k tomu, že plastifikátor použitý ve fólii s PVC fólií je karcinogenní a výrobní náklady na PVDC jsou příliš vysoké, většina přilnavého filmu v zemi má tendenci používat PE jako surovinu.

Dvojice:Balicí páska s logem Vlastní balení pásky Další:Paleta Stretch Wrap Film Carton Chráňte 23mic High Rensile

Dotaz