Stretch fólie odolná proti vlhkosti

Stretch fólie odolná proti vlhkosti

Pallet Stretch Film Shenzhen Chengxing Balení & Material Co, Ltd je jedním z nejlepších manuálních výrobců stretch film, vítáme import levné ruční stretch film z naší továrny. Rychlé podrobnosti Materiál: LLDPE, 100% surový surový materiál Typ: Pouzdro fólie Použití: Balení Film Feature: ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Materiál: LLDPE, 100% surový surový materiál

Typ: Wrap Film

Použití: Obalový film

Funkce: Odolnost proti vlhkosti, odolnost proti vlhkosti

Tvrdost: měkká

Typ zpracování: lití

Transparentnost: Transparentní

Místo původu: Čína (pevninská část)

Výrobce: OEM

Číslo modelu: B2

Značka: OEM

Použitelná oblast: Logistika; Strojírenství

Core: jádro papíru

Velikost jádra: 2 palce nebo 3 palce

Kód HS: 3920109090

Certifikát: ISO SGS BV CTI

Barva: Průhledná

Název produktu: Obalový film LLDPE výrobce továrny v Číně


Popis

Fólie zabalená v průřezu (známá také jako fólie) je vyrobena z dovezeného lineárního polyethylenu s nízkou hustotou (LLDPE). Produkt je rozdělen na dvě série: ručně broušená fólie a filmový obal. Má přednosti dobré tahové vlastnosti, silnou sílu při zatažení, vysokou průhlednost a dobrou odolnost proti propíchnutí. Ať už se používá pro kolektivní balení výrobků nebo pro balení zboží do palet, může dosáhnout vlhkosti, prachu, práce, efektivity a snížení nákladů. Film je široce používán v balení velkoobjemových palet.

Stretch balení je primární metoda unitizing, sdružování a paletizace zboží. Žádný jiný balíček nenabízí tytéž výhody za stejné náklady. Stretch fólie je jednoduchý a účinný způsob, jak chránit zatížení palet a zabránit znečištění a vlhkosti.

Dvojice:Konkurenční cena fólii Další:Paleta fólii

Dotaz