Mini Stretch fólie

Mini Stretch fólie

Mini LLDPE Stretch Film je vyroben z vysoce kvalitního LLDPE jako základní materiál a přidáním vysoce kvalitních tackifiers. To je zahřívá, protlačované, obsazení a pak ochlazovány chlazeného válce. Má silná tuhost a vysokou elasticitu.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Představení produktu

Mini LLDPE táhnou film používá vysoce kvalitní LLDPE jako substrátu a dodává vysoce kvalitní tackifier. To je vyhřívaná, protlačované, obsazení a poté chlazeny chladící roll. Má silná tuhost a vysokou elasticitu. To má výhody houževnatost, vysoká elasticita, proti protržení, vysoká viskozita, tenké tloušťky, odolnost proti chladu, tepelná odolnost, odolnost vůči tlaku, prachotěsné, vodotěsné, jednostranné lepení a oboustranné lepení. To je široce používán v papíru, logistiku, chemické, plastové suroviny, stavební materiály, potravin, skla a tak dále.


Výhoda:

Stretch fólie balení je jedním z hlavních metod integrace, sdružování a paletování zboží. Fólii je jednoduchý a efektivní způsob, jak ochránit náklad palet a zabránění špínu a vlhkost a je významný a účinným způsobem.


Vzhledem k tomu, natažené film má vysokou pevnost a přídržnost k podkladu, má vynikající punkce odpor a otěru. To lze vyhnout poškození zboží kvůli páskování. Má dobré proti uvolněný, nepromokavé, prachotěsný a účinky proti krádeži. Je vhodný pro všechny. Tvar zboží může udržet zboží dobře umístit, aniž by se podělal, což vede k dopravní problémy.


Společné specifikace produktu:

Základní materiál

LLDPE

Tloušťka

20mic

Měrná hmotnost

0.919gr / cm3

Polymer

LLDPE

Prodloužení

300 %

Šířka filmu

380mm

Délka role

300m

Délka vrtáku

76mm nebo 50mm

Barva

bílá, černá (barva může být vlastní)

Balení a kapacity

Není jistě mohou být sjednány


Doprava a balení

Všechny expedice a balení lze dohodnout, než bude možné rozhodnout. To je také vám poskytnout uspokojivé služby, protože pokud se rozhodneme jednostranně, není uctivý k vám, takže pokud máte zájem, kontaktujte nás co nejdříve. Kontaktujte nás v navigačním panelu, pokud jste pohodlné, můžete přijít osobně.Dvojice:Stretch fólie stroj Další:Jumbo Roll fólii

Dotaz