Konkurenční cena fólii

Konkurenční cena fólii

Palety se táhnou Film Shenzhen Chengxing balení & Material Co., Ltd je jedním z nejlepších výrobců ruční stretch fólie, Vítá vás dovážet levné ruční stretch fólie z naší továrny. Rychlé detaily materiál: LLDPE, 100 % Panenská surovina typ: Wrap Film použití: balení Film funkce:...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Fólii je druh táhnoucí se super síla a navíjecí vlastnost filmu a produkt je kompaktně a upřeně spojeny do jedné jednotky. Stretch fólie může učinit úlomky se stal celek, tak, že výrobek je i ve špatné situaci. Nové obalové materiály, které nemohou poškodit životní prostředí.

4 hlavní rysy stretch fólie:

1. ambiciózní film má vynikající vlastnosti vlastní lepení;

2. fólii má dobrou pružnost a elasticitu;

3. ambiciózní film má Vysoká rázová houževnatost a propíchnutí sílu;

4. natáhnout film má zmenšující paměťové funkce.


Aplikace

Stretch fólie se používá hlavně v logistiky dopravy, obvykle odrážejí v přepravě malých zboží, jako jsou alkohol, plechovky, farmaceutické obaly a další produkty.

Fólii pro elektronické součástky, stavební materiály, gumy, nízké cihly, dlaždice, šroub, tapety, kůže, laminát, netkané textilie, papíru, drátu, drát, hadice, různé díly, nábytek, nástroje a balicí zařízení.


Výhody

Má vysokou flexibilitu, není snadné zlomit, má silné anti-tryskání síla, odolnost proti nárazům, silnou odolností proti otěru a silné stahovací síla a může nahradit box balení.

Míra smrštění je velká a v článku může být pevně zabaleny po tepelné smrštění. Pokud PE přímý vak (otevření na obou koncích vaku) je tepelně smrštitelná, konce otvoru může pozvednout v článku a dokáže odolat hmotnosti 15KG pro snadnou manipulaci.

Dvojice:PE Stretch fólie Další:Stretch fólie odolná proti vlhkosti

Dotaz