Proč papír Engle Corner jsou zvýhodněny obalový průmysl

- Jan 11, 2019-

papír roh , také známý jako úhel papíru nebo rohová deska, hrana deska, rohový papír, papír úhlové oceli, je gáza trubice papíru a lepenky lisované kompletní sadu nastavovacích strojů. Jeho dva konce jsou hladké, bez viditelných otřepů a kolmo k sobě, a mohou nahradit 100% dřeva pro recyklaci.Je to ideální nový typ zeleného obalového materiálu a jeden z nejoblíbenějších obalů na světě. Často se používá jako náhrada dřevěných obalů a jiných těžkých obalů.

Více je to, že má nízkou cenu, hmotnost je lehká, silná, odpovídá požadavkům na ochranu životního prostředí a tak na charakteristice.

Hlavním typem ochrany rohu papíru jsou ve tvaru písmene L a ve tvaru písmene U a dalších tvarů. Při použití při stohování zboží může tento okraj posílit podporu na hraně obalu a chránit jeho celkový obal, který patří do zeleného obalového materiálu, může nahradit dřevo 100% recyklace odpadního papíru recyklace, nejen snížit množství dřeva, méně dřeva.

ale také chránit ekologické prostředí a šetřit vodou.

Vypočítá se, že 5 kubických metrů dřeva, 60 kubických metrů vody a 300 kilowatthodin elektřiny lze ušetřit použitím odpadového papíru na výrobu 1 tuny nového papíru. Jako nový obalový materiál pro ochranu hran, ochranu rohů, horní ochranu a ochranu dna otevřela ochrana rohů papíru nový způsob "balení bez obalu".

Všechny druhy zboží, které potřebují pouze chránit své hrany, nemusí být obsaženy jako celek.

Toto je průmyslová výroba , doprava a další průmyslová odvětví, která mají velký prospěch, ale také větší úsporu energie a ochranu životního prostředí .


Dvojice:Vysoce konkurenční chránič rohů / chrániče hran Další:Karton rohová ochrana Logistika Přeprava ve tvaru L Papírový roh 35 * 35 * 5 Plně velkoobchodní kvalita životního prostředí