Proces příchodu pro posuzování kvality PP balicích popruhů

- Jun 06, 2019-

Postup při posuzování kvality PP balicích pásků je následující:

(1) Vzhled balicí pásky: Strojní balicí páska by měla mít dobrou houževnatost. Stroj PP balicí páska by měla být složena opakovaně, což je snadné zlomit, pokud její houževnatost není dobrá. Vzor problém, vzor musí být krásný, neobjeví se zaujatost situace.

(2) Barva balicí pásky: Stroj PP balicí pásky na trhu je obecně bílá (jiné barvy by měly být světlé) s lepší kvalitou, protože není snadné míchat staré materiály.

(3) Lesk balicí pásky: Strojní balicí páska by měla být lesklá, taková balicí páska je obvykle vyrobena ze všech materiálů. Napětí je stabilní. Na lesk lisu s moukou bude sleva.

(4) Posouzení velikosti balicí pásky: Šířka a šířka chyby balicí pásky jsou obecně kladné nebo záporné 0,3 mm. Při výrobě takového pásu balicího stroje je vypouštěcí materiál rovnoměrný a kvalita je relativně stejnoměrná a nedochází k žádné dobré nebo špatné situaci.

(5) Posouzení podle průřezu balicích popruhů: některé z balicích popruhů jsou vnějším materiálem a výplňový materiál uprostřed (velmi špatný). Do té doby, dokud řez řez, můžete vidět, že černé centrum uvnitř je špatná kvalita.

Barevný problém pásu s balicím strojem, těžko lze říci, že se jedná o jiný typ pásu. Transparentní pás je v současné době nejlepším pásovým lisem. Kvalita balicího pásu závisí zcela na čistotě polypropylenu. Čím vyšší je čistota polypropylenu, tím lepší je napnutí balicího pásu.


Dvojice:Ne Další:velkoobchodní balení popruh zdarma vzorek