Jak testovat viskozitu lepicí pásky

- Oct 10, 2019-

Existují nějaké skotské pásky, které nejsou lepivé? Některé pásky jsou při kontaktu rukou velmi lepivé. Výsledkem je, že těsnicí účinek není dobrý. Vždy ji otevírejte sami. Jakákoli skotská páska stejné kvality je stejná kvalita?


To je problém s lepidlem. Ruka se cítí velmi lepkavá. Toto je dobrá počáteční přilnavost. Po nalepení vyskočí a není to dobré. Počáteční adheze a přídržná síla jsou nepřímo úměrné, to znamená, že lepicí páska je lepkavá na ruku a adheze je špatná.


Lepidlo má obecně vysoký obsah pevných látek a dobrou viskozitu. Obecný obsah pevné látky běžně používaný na trhu je asi 50. Pokud je viskozita dobrá, je nejlepší použít obsah pevné látky 52. Ale cena se může lišit o 200 juanů za tunu. Tloušťka lepidla také souvisí. Tloušťka lepidla je obecně asi 20-22. Čím tenčí je viskozita, tím horší bude viskozita. Teplota sušení závisí na skutečném provozu a rychlosti stroje.


Obecně je průhledná páska vyrobena z lepidla OPP. Jeho počáteční přilnavost a přídržná síla nejsou dobré. Jeho největší vlastností je, že je levný. Doporučuje se netahat příliš pevně, protože fólie bude natažena, takže když lepidlo není lepivé, bude se odvíjet. Kromě toho můžete zadní část pečeti utěsnit nůžkovým nožem nebo nožem. Páska je přilepena k papíru pevněji, aby se snadno nerozpadla.


Dvojice:Balení na zakázku a papírové pásky Další:Vlastní sklad byl založen v Los Angeles