Jak poznat kvalitní barevné pásky

- May 06, 2019-

V běžném životě, páska je velmi časté, a světlé barvy barva pásky nezapomenutelné, ale jak rozlišit kvalitu při nákupu barevné pásky?

Jak poznat kvalitní barevné pásky! Existuje mnoho typů barvy, Těsnicí pásky, velikosti, typy, délek a typů. Jak můžeme rozlišovat mezi dobrou a špatnou, jak rozlišit kvalitní barevné pásky? Pro barevné pásky je vhodný pro značení a okluze. Obecně béžová a khaki více považují lidé barvy filmu. Ve skutečnosti barva je barva lepidla. Bude připevněn a pak rychle otevřít vytáhnout plastové boční a čistotu a průhlednost původního filmu. Nejdůležitější věcí je zjistit, Tloušťka lepidla. Pokud neexistuje žádné lepidlo k otevření nebo vytáhnout, lepidlo je velké množství nečistot a lepidlo neobsahuje agregace. Za druhé příliš mnoho vody, nestabilní, tentokrát si pásku silně snížila, trval na začátku cítit schopen rozlišit. Tisk páska


Na objekt aplikujte žlutou pásku. Lepší lepidlo, tím lepší kvalita. Páska je porovnána v vzhledu, plast je menší a je úplně celý objem tmavé pásky. Po pásku je vytáhl vysoké, je vysoká propustnost světla. Dobré pásky má celé barevné objemu a trochu Chromatická aberace po otevření, protože dobré těsnící páska má silné stínění a žádné barvy superpozice. Impregnované dopovaného nízké kvalitní pásky dělá nečistoty na BOPP film pouze použít metodu relativně zpětně přímý lepidlo, takže jsou často velké množství částic nečistot, které nejsou zcela rozpustit kartu cutter, takže pásky často nemá žádné lepidlo v provozu . Místo.

7


Dvojice:Dodávka Těsnicí páska, Těsnicí páska Další:Balení pomoci E-commerce prodejci vytvořit dobrá značka