Vysoce kvalitní dodavatel obalového obalu

Vysoce kvalitní dodavatel obalového obalu

Shenzhen Chengxing Balení & Material Co, Ltd je jedním z nejlepších výrobců PVC film přilákat, vítám importovat levné pvc přilákat film z naší továrny. Rychle Podrobnosti Materiál: LLDPE Typ: Stretch Film Použití: Balení Film Feature: Tvrdost vlhkosti Důkaz: Soft Zpracování Typ: Odlévání ...

Podrobnosti o produktu

Název produktu: Přilnavý film

Značka: Chenxing

Materiál: PE / PVC

Specifikace: 300mm * 10mic * 0,083kg * 0,1kg

Délka: 30M

GW: 0,183 kg

NW: 0,083 kg


Popis

Může být použit v mikrovlnných troubách a chladničkách: při extrémních teplotách se neroztaví ani neroztrhne. Zabalené zmrazené potraviny lze okamžitě rozmrazit nebo znovu ohřát v mikrovlnné troubě.

Snadné použití a snadné použití: utěsněte jakýkoli povrch včetně desek, skla nebo keramiky. Díky masové elasticitě fólie je snadné roztahovat a utěsnit jakýkoli zásobník na potraviny.

Čerstvé produkty hydratační: Balíček má správnou rychlost přenosu plynů a vodních par, které mohou zpomalit dýchání ovoce a zeleniny, aby nedošlo k dehydrataci.

Udržujte je čerstvá, udržujte chuť čerstvého jídla a působte jako druhá vrstva kožní bariéry, aby se prodloužila trvanlivost čerstvých potravin. Udržujte vlhkost uvnitř jídla při zachování čerstvé chuti a barvy.

Vylepšené vykreslování: vykazuje vysokou transparentnost a lesklý vzhled. To pomáhá zvýšit vizuální prezentaci jídla, což z jídla vypadá čerstvější a zajišťuje nejlepší produkty.

Cenově výhodné: Využitím moderní technologie výroby a vysoce kvalitních surovin z celého světa je to tenký a trvanlivý film, který je mimořádně nákladově efektivní ve srovnání s ostatními předními výrobci.

Dvojice:Čistý obalový obalový obalový obal Další:PE dodavatel obalování obalů

Dotaz