PE dodavatel obalování obalů

PE dodavatel obalování obalů

Shenzhen Chengxing Balení & Material Co, Ltd je jedním z nejlepších výrobců PE přilnavost film, vítáme import levných PE přilnutí film z naší továrny. Stručné detaily Materiál: PE Typ: Stretch Film Použití: Přilnavost filmu Charakteristika: Tvrdost vlhkosti: Typ měkkého zpracování: Casting Transparency: ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

uživatelská příručka:

Konzervační PE fólie splňuje hygienické normy pro nádobí, obaly a obaly.

Vlastnosti materiálu:

1. Hygienická bezpečnost: Konzervační prostředek PE splňuje národní hygienické normy pro potraviny a je vhodný pro různé balení potravin.

2. Lesklý a průhledný: Průhlednost a lesk čerstvého PE fólie jsou dobré a hodnota produktu se zlepšuje.

3. Vlastnost proti zamlžování: Když je potravina obsahující vlhkost zabalena v obyčejném filmu a povrch snadno kondenzuje vodní kapky, je mlhavý, což má za následek špatnou průhlednost a potraviny podléhající zkáze. Účinnost proti zamlžování čerstvé PE fólie je dobrá a kapičky vody mohou být automaticky rozptýleny. Udržujte balení s dostatečnou průhledností a zajistěte čerstvost jídla.

4. Studená odolnost: Čerstvý PE fólie má vynikající odolnost proti chladu a může udržovat dobrou měkkost i při chlazení při nízkých teplotách.

5. Použitelnost balení: Vzhledem k tomu, že čerstvá PE fólie má dobrou měkkost a správnou přilnavost, může být po použití zcela připojena k obalu.


Použití produktu

1. Čerstvý domácí PE film pro domácnost: hlavně pro potraviny pro domácnost, jako je chlazení, mražení a jiné obaly.

2. Konzervační fólie pro balení potravin PE: hlavně pro balení zeleniny, ovoce, masa, mořských produktů a dalších potravin.

Dvojice:Vysoce kvalitní dodavatel obalového obalu Další:Oboustranná páska

Dotaz