Čistý obalový obalový obalový obal

Čistý obalový obalový obalový obal

Shenzhen Chengxing Balení & Material Co, Ltd je jedním z nejlepších výrobců PVC film přilákat, vítám importovat levné pvc přilákat film z naší továrny. Rychle Podrobnosti Materiál: LLDPE Typ: Stretch Film Použití: Balení Film Feature: Tvrdost vlhkosti Důkaz: Soft Zpracování Typ: Odlévání ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vlastnosti:

Může být použit v mikrovlnných troubách a chladničkách: láhev se neroztaví ani neroztrhne při extrémních teplotách. Mražené potraviny zabalené v PE lze okamžitě rozmrazit nebo znovu ohřát v mikrovlnné troubě.

Snadno použitelné: Uchopovací pevné pouzdro PE utěsňuje jakýkoli povrch, včetně desek, skla nebo keramiky. Díky masové elasticitě fólie je snadné roztahovat a utěsnit jakýkoli zásobník na potraviny.

Udržujte čerstvé produkty hydratované: pevné zábal PE má správnou rychlost přenosu plynu a vodní páry pro zpomalení dýchání ovoce a zeleniny, aby nedošlo k dehydrataci.

Udržujte svěžest a udržujte chuť čerstvých potravin: PE CLING WRAP je jako druhá vrstva kožní bariéry, která prodlužuje trvanlivost čerstvých potravin. Zachovává vlhkost v jídle při zachování čerstvé chuti a barvy.

Vylepšený displej: Pevný závěs PE vykazuje ve svých filmech vysokou průhlednost a lesklý vzhled. To pomáhá zlepšit vizuální prezentaci jídla. M balení činí potraviny čerstvější a zajišťují nejvhodnější produkty.

Hygiena: Poskytuje sterilní a hygienickou bariéru, která zabraňuje pachům a bakteriím. Ujistěte se, že mikrovlnná trouba nebo chladnička nevylijí a nepoškozují potraviny.

Dvojice:LLDPE vymazat strečové fólie. Další:LLDPE Shrink Wrap poskytnout A bezpečné přebalu k ochraně zboží

Dotaz